کارگاه هنری “کالیگرافی اسماء الله با حضوراستاد مهدی حاجی محمدی در رواق هنر فرهنگستان

صبا در استقبال از ماه مبارک رمضان؛
کارگاه هنری “کالیگرافی اسماء الله “برگزار می شود
صبا در استقبال از فرا رسیدن ماه مبارک رمضان و بهار بندگی، ورکشاپ هنری “کالیگرافی اسماء الله “و تکنیک های نوشتاری آن را با حضور علاقه مندان برگزار می کند.
به گزارش روابط عمومی مؤسسه فرهنگی و هنری صبا وابسته به فرهنگستان هنر این کارگاه تخصصی هنری که با حضوراستاد مهدی حاجی محمدی در رواق هنر فرهنگستان برگزار می شود در ادامه کارگاه های برگزار شده توسط این هنرمند، شیوه های تلفیقی و ابداعی و رویکردهای خلاقه در تکنیک های نوشتاری و حروف نگاری را برای علاقه مندان و بویژه دانشجویان و طراحان گرافیک آموزش می دهد .
دراین ورکشاپ علاوه بر تحریر اسامی متبرکه الهی ، فنون نگارش با ابزار مختلف و شیوه های متفاوت نوشتن نیز ارائه خواهد شد. وسایل مورد استفاده در کارگاه طیف وسیع و متنوعی از ابزارهای خوشنویسی ، نقاشی و … را شامل می شود.
این ورک شاپ در روزهای : دوشنبه و سه شنبه دهم و یازدهم خرداد ۹۵ از ساعت ۱۵ الی ۱۹ در رواق هنر به نشانی: خیابان ولیعصر(عج) ، پایین تر از چهار راه طالقانی ، شماره ۱۵۵۲ فرهنگستان هنر برگزار می شود.
علاقه مندان و مشتاقان جهت حضور در ورک شاپ ” کالیگرافی اسماء الله “می توانند جهت هماهنگی و ثبت نام با شماره ۶۶۴۸۷۵۳۵ تماس حاصل فرمایند.

photo_2016-05-28_20-16-18

0 دیدگاه در “کارگاه هنری “کالیگرافی اسماء الله با حضوراستاد مهدی حاجی محمدی در رواق هنر فرهنگستان”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *