«معراج نقش» با «قرآن نوشت» هاي علی سلطانيه در صبا

«معراج نقش» با «قرآن نوشت» هاي علي سلطانيه در صبا
«معراج نقش» با ارائه آثار «علي سلطانيه» شيوه اي تازه و ابداعي در تلفيق خط و نقش را براي تجلي بخشيدن به آيات و مفاهيم قرآني به نمايش مي گذارد.
به گزارش روابط عمومي موسسه فرهنگي هنري صبا وابسته به فرهنگستان هنر جمهوري اسلامي ايران، اين نمايشگاه كه صبح روز سه شنبه یکم تیر در نگارخانه فرشچیان اين مجموعه گشايش مي يابد. مجموعه اي شامل ۳۶ اثر است كه حاصل كار هنرمند از سال ۹۱ تا امروز و به صورت كاملاً‌ خودآموخته،‌ ابتكاري و فاقد الگوي قبلي بوده و در طيف متنوعي از قالب ها و تكنيك هاي اجرا از: چوب، كاغذهاي دست ساز و مقوا،‌ جوهر و مركب،‌ انواع رنگ،‌ اكروليك،‌ تركيب مواد و عقيق كاري عرضه خواهد شد. اين آثار تماماً‌ به نگارش آيات قرآني اختصاص دارد و بدون هيچ اندازه گيري و محاسبه و طرح پيشين و به صورت سيال و در جريان كار،‌ شكل گرفته است. بخشي از اين آثار،‌ دو بعدي و بخش ديگر به شيوه تركيب نقش و خط است.
حضور در افتتاحيه «معراج نقش» براي همه علاقه مندان آزاد است. اين نمايشگاه تا تاريخ دهم تیرماه به نشانی: خیابان ولی عصر- چهارراه طالقانی-به سمت سینما فلسطین- خ شهید برادران مظفر-روبروی درب خروجی سینما فلسطین- شماره ۱۲۵- نگارخانه استاد فرشچیان ميزبان مقدم بازديدكنندگان خواهد بود.

photo_2016-06-23_02-04-25

0 دیدگاه در “«معراج نقش» با «قرآن نوشت» هاي علی سلطانيه در صبا”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *